Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Вітаємо!
12:04
Вітаємо!

Відділ освіти райдержадміністрації, районна організація профспілки працівників освіти щиросердечно вітають усіх освітян та ветеранів педагогічної праці Зборівщини з прекрасним осіннім святом – Днем працівників освіти.

Дорогі освітяни! Ваша праця є запорукою морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви, як старші і досвідчені друзі дітей та молоді, своїми настановами, порадами й особистим прикладом розвиваєте їхні таланти та допомагаєте вирости справжніми людьми. Сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, ви вчите нашу юнь пізнавати й опановувати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Щоденною невтомною працею ви створюєте надійну основу для духовного і культурного розвитку кожної особистості зокрема та України загалом. Спільними діями всі працівники освітньої сфери – вчителі та вихователі – забезпечуєте реалізацію найважливішої мети – доступність та високу якість освіти для кожного українця.
Низький вам уклін за жертовний труд! Зичимо всім міцного здоров'я, миру та злагоди, наснаги, добробуту, незгасної іскри і творчого неспокою. Нехай у всіх ваших починаннях супутником буде успіх!

Начальник відділу освіти                                 М.М. Назарчук

Голова районної організації 
профспілки працівників освіти                         М.В.Остапчук

Переглядів: 93 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar