Головна » 2017 » Липень » 11 » ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БЕЗ РЕФОРМИ ОСВІТИ НЕ ЗМОЖЕМО РУХАТИСЯ ВПЕРЕД
13:47
ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БЕЗ РЕФОРМИ ОСВІТИ НЕ ЗМОЖЕМО РУХАТИСЯ ВПЕРЕД

Кабінет міністрів України, як і планував, розпочне реформу освіти в Україні у визначені терміни, а кошти на впровадження змін шукатимуть як в середині держави, так і зовні, долучаючи до цього процесу міжнародних партнерів. Про це зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів.
«Щоб зробити повноцінну реформу освіти, нам потрібно 87 млрд гривень. Ми будемо все робити для того, щоб знайти ці кошти як усередині країни, так і з зовнішніх джерел, – сказав Глава Уряду. – Я хочу, щоб українська дитина мала доступ до якісного дитячого садочка, якісної, повнокомплектної, з повними технологічними рішеннями школи, щоб вчитель мав нормальну заробітну плату і вища освіта була якісною з точки зору підготовки кадрів. А ще дуже важливо, щоб ми вели підготовку якісних робітничих кадрів, яких сьогодні потребує економіка України».
Володимир Гройсман нагадав, що піднімав питання розвитку освіти в Україні під час міжнародної Конференції з питань реформ у Лондоні і розповів про вже зроблені в цьому напрямку кроки, зокрема щодо підвищення зарплат вчителям.
«Наше завдання робити реформу освіти. Ми без неї не зможемо рухатися вперед. Освіта – інвестиції в наших дітей і молодь. Це найкраще, що ми маємо зробити», – підкреслив Прем’єр-міністр.

За повідомленням прес-служби КМУ

Переглядів: 186 | Додав: admin2 | Теги: КМУ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar