Головна » 2017 » Вересень » 5 » З Днем знань шкільну родину смт. Залізців вітав голова районної державної адміністрації Ігор Яворський
11:15
З Днем знань шкільну родину смт. Залізців вітав голова районної державної адміністрації Ігор Яворський

Перше вересня – це особливе свято, оскільки воно приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми гостинно відчиняються двері шкіл.
Привітати учнів у рідній спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці із Днем знань завітав голова районної державної адміністрації Ігор Яворський:
«Дорогі учні, педагоги, батьки – наша велика українська громадо! «Того, хто бажає йти, доля веде, хто прагне злетіти – підхоплює…» Ці слова близько 300 років до нашої ери були народжені співцем душі й далекоглядного розуму грецьким філософом Клеанфом. Як багато відтоді було сказано й написано, та, мабуть, із правдивістю й пророчістю цієї фрази не можна сперечатися. Адже присвячені вони тим, які вже наважилися злетіти високо-високо, й тим, хто тільки-но розпрямляє свої тендітні крила, щоб вперше злетіти до окрилених сподівань. Бо ж перед нами сьогодні, дорогі земляки, стоять діти із бажанням бути феніксом, чарівний і цілющий попіл якого дарував силу і наснагу усім, хто цього потребував.
Дорогі педагоги! Вкотре переступаючи поріг навчальних закладів, торкаючись полум’яним словом дитячих сердець, ви занурюєтеся в атмосферу таїнства й формуєте трепетну душу. Школа сьогодні притихла у вересневому подиху, аби зустріти своїх неспокійних вихованців, готових долати вершини освітніх горизонтів.
Святом знань, молодості, надії розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. 1 вересня однаково хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, малиновим дзвоником, що вперше покличе першокласників на такий очікуваний Перший урок, і нагадає випускникам-одинадцятикласникам: ще мить – і перед ними простелиться дорога справжнього, часто бурхливого, дорослого життя.
Дорогі учні! Вірю, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності, мудрості, виваженості та любові до свого краю, своєї сім’ї. Переконаний, що Ви докладете усі свої молодечі сили, набуті знання, юнацьке завзяття в розбудову молодої Української держави. Адже народилися у незалежній Україні, омріяній предками багатьох поколінь, зрошеній потом та кров’ю сотень тисяч наших безсмертних героїв. Тож будьте гідними їх пам’яті, вчіться, працюйте й боріться за те, щоб наша земля стала процвітаючою, розвинутою, по-справжньому європейською Україною.
З теплотою в серці висловлюю слова вдячності педагогам, які не лише навчають мудрості молоді спраглі серця, а й виховують покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України.
Тож бажаю Вам, наші дорогі педагоги, невичерпного здоров’я, мудрості й оптимізму, наснаги у творчих пошуках, щастя і благополуччя в родинах, а учнівству– наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах, і найголовніше – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин. Адже ми робили й робимо все можливе і навіть більше, щоб наші діти та їхні наставники йшли разом у краще майбутнє! З 1 січня 2017 року передбачено в бюджеті загальноосвітніх шкіл зростання заробітної плати педагогічним працівникам на 2 тарифних розряди та виплати надбавки за престижність праці в розмірі 20 відсотків. Для педагогічних працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів підвищення на 2 тарифних розряди буде встановлено з 1 вересня 2017 року, що потребує вишукування додаткових коштів в районному бюджеті. Також при формуванні бюджету на 2017 рік не було враховано підвищення заробітної плати в частині підвищення тарифних розрядів з 1 січня 2017 року на 19,9 відсотків для іншої категорії працівників, що призвело до додаткової потреби в коштах в розмірі 6069400 гривень. З початку року на заробітну плату з районного бюджету було виділено ще 2555000 гривень. Крім цього, надано трансфертів з сільського бюджету районному на суму 171128 гривень, в основному для покриття видатків на оплату праці працівникам їдалень. Всього передано Зборівською міською та сільськими радами на утримання загальноосвітніх шкіл 1012648 гривень, з них на поточні видатки в сумі 386130 гривень та на капітальні – 455390 гривень. В 2017 році виготовлено 11 проектно-кошторисних документацій для проведення капітальних робіт та реконструкцій навчальних закладів. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України виділено 236000 гривень для проведення капітального ремонту ЗОШ І-ІІ ст.. с. Ярчівців та підвального приміщення Зборівської гімназії. На даний час роботи завершені. З районного бюджету виділено 309916 гривень на капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ст.сіл Загір’я та Олієва. Для придбання шкільного автобуса на умовах співфінансування виділено 1690000 гривень. На даний час проводиться процедура його закупівлі. Станом на сьогоднішній день закуплено обладнання для Жабинського дитячого садочку на суму 90000 гривень, проводиться закупівля обладнання для відкриття дошкільного відділення ЗОШ І-ІІІ ст. с. Млинівців за сприянням Млиновецької сільської ради, завдяки якій повністю проведено реконструкцію даного навчального закладу.
Враховуючи особисті дружні стосунки з представником ЮНЕСКО в Тернопільській області, цього року вперше в районі ми реалізуємо унікальний проект, згідно якого шість випускників старших класів району безплатно навчатимуться і проживатимуть в освітньо- професійних коледжах та інститутах Польщі!»
Далі Ігор Богданович нарогодив спільною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради колектив СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці за військово- патріотичне виховання. На завершення урочистої лінійки хвилююче звучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до світлих класів на перший урок.

Інформація зі сайту Зборівської РДА

Переглядів: 73 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці, Ігор Яворський | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar