Головна » 2018 » Березень » 29 » З книгою жити – з добром дружити!
12:01
З книгою жити – з добром дружити!

ЗОШ І-ІІІ ст. с. ПерепельниківТаку назву мало традиційне свято книги у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Перепельників,  яке організувала і провела шкільний бібліотекар Марія Морозовська. Учасники заходу – учні 5-11 класів – старанно готували яскраві костюми, казкові декорації, оригінальні виступи. 
Ведучі свята нагадали присутнім історію виникнення книжки, розповіли про матеріали, з яких її виготовляли протягом сторіч, аж поки люди не навчилися виготовляти папір.  
Юні  книголюби разом з казковими героями Червоною Шапочкою, Попелюшкою, Незнайком, Сірим Вовком, подорожуючи сторінками книжок, декламували вірші, розгадували цікаві загадки та знайомилися з правилами поведінки з книгою. 
Постановка казки «Вовк і семеро козенят», яку виконали  учні 5-8 класів, учасники гуртка «Юний книголюб» , викликала багато позитивних емоцій, підняла настрій, за що актори-аматори були обдаровані гучними оплесками задоволених глядачів. 
Юні книголюби наводили багато прислів’їв та приказок, переконували присутніх, що книга створена для людей і кожен бере з неї те, що йому потрібно. А ще закликали любити книгу, вчитися у героїв книжок цінувати життя, любити нашу рідну землю, бо ніколи ніякі новітні технології не замінять спілкування, дружбу з її Величністю Книгою!

Більше інформації та світлин на сайті ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників

Переглядів: 47 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar