Головна » 2017 » Вересень » 21 » Запрошення до участі в дистанційному курсі «ВІД ІДЕЇ ДО ЗМІН»
12:28
Запрошення до участі в дистанційному курсі «ВІД ІДЕЇ ДО ЗМІН»

Українських педагогів запрошують пройти безкоштовне он-лайн навчання, взявши участь у одному з двох дистанційних курсів «Мотивація успіху» або «Від ідеї до змін», які проводяться в рамках програми RITA, що реалізується Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща) на платформі civicportal.org.
Курс «Мотивація успіху» для тих, хто вирішив йти до успіху, не складати рук, досліджуючи себе, враховуючи особливості управління часом, використовуючи вміння уникати стресу, регулювати конфлікти, не впадати у професійне вигорання. На курсі «Мотивація успіху» учасники матимуть змогу обговорити питання, чому і як саме деякі люди мотивують інших? Що такого вони такого
знають, щоб спонукати до нових звершень тих, кого ведуть, у чому секрет натхнення досягати великих успіхів у всьому, що вони роблять.
Курс «Від ідеї до змін» для тих, хто вирішив навчитись чи вдосконалити свої вміння практично реалізовувати свої задуми та ідеї, хто має бажання робити можливо й невеликі, але реальні зміни у сучасній школі. Робити ці зміни не самотужки, а з активною участю школярів, бо саме для них ці зміни найбільше потрібні, зміни в контексті конкретних можливостей та потреб школи. На курсі «Від ідеї до змін» учасники отримають знання про всі складові процесу проекту та покроковість дій від ідеї до результату, сформують вміння писати заявку на проект та складати бюджет проекту, навчаться творити команду для реалізації задуманих ідей.
Взяти участь у курсі запрошують педагогів, представників громадських організацій, які працюють з освітніми проектами.
Тривалість навчання – 6-7 тижнів. Навчання безкоштовне, не потребує присутності в Інтернеті в певний визначений час. При умові успішного проходження курсу і виконання всіх завдань учасники отримують сертифікат.
Навчання починається 20 вересня 2017 року.
Вас чекають на платформі порталу Міжнародної співпраці http://civicportal.education. Курс «Від ідеї до змін» знайдете в розділі «Україна».
Для проходження курсу необхідно зареєструватися, пройшовши по посиланню:http : //civicportal .education/login/signup.php 
При виникненні запитань по реєстрації на курс можна звернутись до ведучих курсу – Оксани Чабан, Людмили Роман на електронну скриньку: poshuktl@gmail.com 
Курс «Мотивація успіху» для тих, хто вирішив йти до успіху, не складати рук, досліджуючи себе, враховуючи особливості управління часом, використовуючи вміння уникати стресу, регулювати конфлікти, не впадати у професійне вигорання. На курсі «Мотивація успіху» учасники матимуть змогу обговорити питання, чому і як саме деякі люди мотивують інших? Що такого вони такого знають, щоб спонукати до нових звершень тих, кого ведуть, у чому секрет натхнення досягати великих успіхів у всьому, що вони роблять.
Не упустіть можливості ефективно навчатися та приємно спілкуватися!

Переглядів: 204 | Додав: admin2 | Теги: УОН ТОДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar