Головна » 2017 » Червень » 26 » Завдяки програмі GoGlobal GoCamp учні ЗОШ с. Мильного отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови
08:31
Завдяки програмі GoGlobal GoCamp учні ЗОШ с. Мильного отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови

Цьогоріч загальноосвітня школа I-III ступенів с. Мильного перемогла у Всеукраїнському проекті GoGlobal!GoCamp! та здобула право на проведення мовних таборів GoCamp англійською мовою, до яких були залучені англомовні волонтери.  Тому з 06 по 23 червня 2017 року у школі працював літній англомовний табір Go Camp «Sunrise». 
До мовного табору «Світанок» («Sunrise») було залучено 30 учнів. Начальником табору працювала педагог-організатор Марія Володимирівна Марціяш, вихователями – вчителі іноземної мови Люба Миколаївна Кульчинська, Оксана Михайлівна Видойник, які обрали спортивно-оздоровчий (Sport&Health) напрямок роботи табору. Саме тому поряд із основами громадянської освіти, толерантності та лідерства, у таборі популяризувався здоровий спосіб життя, а діти максимум часу проводили на спортивних майданчиках, у шкільному дендропарку, мандрували рідним краєм, ходили на пікнік.
Разом з вчителями та учнями працював волонтер з Гонконгу Kim Fung Ting (Timmy). Мильнівська школа, єдина у Зборівському районі, в якій, завдяки ентузіазму учительки англійської мови Оксани Михайлівни Видойник, був реалізований цей масштабний освітній проект із залученням іноземного волонтера. 
GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська, спрямований на виховання нового покоління свідомих громадян України через формування життєвих умінь та цінностей 21-го століття. Пріоритетним напрямом діяльності такого табору було створення єдиного табірного організму. Для цього використовували індивідуальний підхід до вихованців, методику залучення до спільної праці, групові та колективні форми роботи. 
Заняття з англійської мови проходили у формі ігрового спілкування, яке притаманне відпочинку у таборі. Діти були поділені на 4 команди (синя «Blue stars», біла «Spicy girls», червона «Coca-cola Friends» та зелена «Fairies»). Кожна команда створила свій девіз, пісню, емблему та танець. Усім учасникам команд було роздано стрічки відповідного кольору, які вони носили на зап’ястях  протягом всього часу табору. Спільно з учнями сформовано та погоджено правила табору та спеціальну систему оцінювання.
З метою створення позитивної мотивації, атмосфери взаємної довіри і поваги, розвитку комунікативних навичок щоденно проводилися ранкові зарядки, психологічні хвилинки,  фізкультхвилинки з вчителями Володимиром Юрійовичем Мельником та Марією Ярославівною Мазуркевич, які додавали бадьорості та позитивного настрою.
Завдяки програмі GoGlobalGo Camp учні отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови, адже вони мали змогу практикувати англійську з носієм мови. Школярі, які перебували в таборі, отримали сертифікати від проекту GoGlobalGoCamp.
Дирекція школи щиро вдячна Всекраїнському освітньому проекту GoGlobalGoCamp за надану можливість зустріти гарного друга, талановитого і креативного волонтера Timmy, який допомагав дітям зрозуміти важливість вивчення мови та створити іншомовне середовище. Дякуємо нашому дорогому гостю, що приїхав здалека і з відкритою душею, щирим серцем навчав та виховував наших дітей!
Табір Go Camp «Sunrise» зачинив свої двері, залишаючи почуття легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю…

Фотогалерея:

1. Зустріч волонтера

2. Перший день роботи волонтера у таборі

3. Другий день роботи волонтера у таборі

4. Третій день роботи волонтера у таборі

5. Четвертий день роботи волонтера у таборі

Переглядів: 279 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar