Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Зборівчани поділились досвідом під час Всеукраїнського семінару-практикуму
20:43
Зборівчани поділились досвідом під час Всеукраїнського семінару-практикуму

21 вересня учні і вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму керівників обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, який завершував свою роботу у Збаразькому замку.
Одним з питань роботи семінару-практикуму було формування системи патріотичного виховання дітей та молоді, їх активна участь в етапах дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). А перша міська школа має багатий досвід участі у Всеукраїнських зльотах юних джур і соколів: рій соколів «Чайка» тричі перемагав в обласному етапі гри (2010, 2016, 2017 роки), а рій джур «Алатир» був першим в області у 2011 році.
Під час семінару-практикуму його учасники мали змогу вивчити практичний досвід роботи з військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання, досягнення високих результатів з даних питань юними джурами і соколами ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова (керівники: Росіцький Роман Петрович, педагог-організатор, Росіцька Ірина Василівна, заступник директора з виховної роботи), на прикладі рою «Чайка» (керівник – Гармідер Володимир Леонідович, учитель з предмету «Захист Вітчизни», учасники та переможці обласного і Всеукраїнського етапу гри «Сокіл» («Джура»).
Гарно виступили перед гостями зі всієї України старшокласники школи. Максим Рудий та Устим Шевчук продемонстрували прийоми володіння шаблею і палицею, Дмитро Джула і Люда Башуцька відіграли гумористичну сценку, що входила до презентаційної програми рою «Чайка» на Всеукраїнському зльоті, а колишні учні  Михайло Боднар і Андрій Швець показали справжній шабельний двобій.

Інформація зі сайту ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова

Переглядів: 60 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar