Головна » 2017 » Жовтень » 24 » ЗОШ І-ІІІ ст. с. Млинівців незабаром буде реорганізовано у навчально-виховний комплекс
13:08
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Млинівців незабаром буде реорганізовано у навчально-виховний комплекс

23 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з начальником відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю районної державної адміністрації Віктором Башуцьким і головою Млиновецької сільської ради Василем Пихальським оцінили якість виконаних робіт з реконструкції частини приміщення у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Млинівців під дошкільний підрозділ та її готовність до реорганізації у «Млиновецький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
Проінспектувавши приміщення даного об’єкту, керівник району високо оцінив роботу сільського голови. «Щира подяка Млиновецькому сільському голові Василеві Пихальському, адже насправді мало в районі таких голів, які проявляють ініціативу і вкладають свої кошти в майбутнє української нації. Велика подяка підряднику – ТОВ «Панорама» за облаштування нашого дошкільного навчального закладу. Моя принципова позиція, щоб підрядники були виключно місцеві, і зараз ми маємо яскравий приклад такої співпраці, адже дане товариство-підрядник зареєстроване на території Млиновецької сільської ради», – зазначив Ігор Богданович.
Далі керівник району додав, що повністю задоволений результатами роботи і вже найближчим часом заплановане відкриття у с. Млинівці навчального закладу нового типу з групою 25 дітей дошкільного віку.

Детальніша інформація на сайті Зборівської РДА

Переглядів: 106 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Млинівців, Ігор Яворський, Зборівська РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar