Головна » 2018 » Січень » 16 » Зустріч з воїном АТО у школі с. Кального
20:24
Зустріч з воїном АТО у школі с. Кального

Справжня родинна зустріч відбулася у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Кальне з батьком четвертокласника Перегінця Тараса – військовослужбовцем та учасником АТО Володимиром Андрійовичем Перегінцем.
У розповіді, яку Володимир Андрійович провів на одному подиху, були спогади і щире хвилювання за своїх побратимів, вдячність волонтерам, повага до жителів Сходу України, а також великий патріотизм і любов до рідної землі.
Діти переглянули декілька світлин з особистого архіву воїна, які дали можливість їм краще зрозуміти, що ж насправді відбувається на Сході нашої країни.
Надзвичайно зворушив присутніх спогад Володимира Андрійовича про зустріч Нового 2015 року в зоні АТО: серед малюнків, які він отримав від дітей саме із школи с. Кального, був малюнок рідного сина Тараса, що стало для нього справжнім «новорічним дивом». Про цей випадок військовослужбовець говорив зі сльозами на очах.
Воїн АТО дякував школярам за таку добру і благородну справу, адже саме дитячі малюнки, зі слів гостя, надихають бійців на передовій. Це підтвердив він світлинами, на яких захисники з радісними обличчями розглядають малюнки дітей. Слід сказати, що саме від батальйону оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» школа у 2016 році отримала офіційну подяку.
Зустріч закінчилася щирою подякою Володимирові Андрійовичу від директора школи Василя Павловича Затора. Із різдвяними привітаннями і побажаннями до гостя та його родини звернулася педагог-організатор Марія Петрівна Хілярська. В ім’я перемоги та миру в Україні присутні виконали Державний Гімн України і, як годиться у різдвяний час, усі дружно  заколядували.

Більше світлин тут

Переглядів: 80 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІ ст. с. Кального | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar